23 Resource id #7 Florida International Trade and Cultural Expo
STRONA W BUDOWIE
klaster COP
klaster COP
www.klastercop.pl

 

 

Nasze wystąpienia w Sejmie od 14.33

 

VI Forum Gospodarcze Powołanie Rady Programowej
VI Forum Gospodarcze Program części panelowej

 

 

 

Ludzie COPFlorida International Trade and Cultural Expo
Florida International Trade and Cultural Expo


W dniach 05-13 października 2019 roku odbyła się misja biznesowa zorganizowana przez Klaster COP wraz z Klastrem Logistyczno –Transportowym Północ – Południe do Miami/ Fort Lauderdale USA na Florida International Trade and Cultural Expo. Na miejscu w Miami organizatorem misji była firma Polrydian, partner Klastra COP, koordynujący siostrzaną organizację biznesową Klastra COP na Florydzie. W trakcie wyjazdu grupa klastrowa wzięła udział w targach Florida International Trade and Cultural Expo 2019 oraz zrealizowała intensywny program spotkań z przedstawicielami biznesu amerykańskiego oraz polonijnego. Podczas FITCE Grupa COP zorganizowała konferencję panelową na temat Trójmorza oraz możliwości współpracy z Polską, jako największym partnerem tej europejskiej inicjatywy. Potencjał współpracy z Polską przedstawił p. Paweł Gębski – Radca Ekonomiczny Ambasady RP w Waszyngtonie.


 Inicjatywę Trójmorza zaprezentował p. Ian Brzeziński, ekspert Atlantic Council

 TRÓJMORZE   PAP - Ian Brzezinski z Atlantic Council

Florida International Trade and Cultural Expo to wyjątkowe miejsce dla liderów wysokiego szczebla, ekspertów handlu międzynarodowego i delegacji z całego świata do udziału w dialogach handlu międzynarodowego, bezpośrednich inwestycjach zagranicznych i kultury.

Na FITCE spotyka się ponad 1500 uczestników w tym międzynarodowe firmy, lokalne, wielokulturowe, globalne przedstawicielstwa handlowe z ponad 60 krajów, federalne i stanowe agencje handlowe oraz liderzy rządowi z całego świata. Można sprzedawać swoje produkty i usługi do ponad 60 krajów na światowym rynku wystawienniczym, Prowadzona jest informacja o międzynarodowych trendach handlowych i pomocy w eksporcie i imporcie do Stanów Zjednoczonych. Hrabstwo Broward zaprosiło Klaster COP do przyłączenia się w dniach 9-10 października 2019 r., do piątej dorocznej międzynarodowej wystawy handlu i kultury na Florydzie (FITCE 2019).

 

Alice Ancona - Florida Chamber of Commerce

Lee Sandler – Sandler, Travis & Rosenberg P.A

Alma Kadragic – Alcat Communications International 

 Inicjatywę Trójmorza zaprezentował p. Ian Brzeziński, ekspert Atlantic CouncilPOZOSTAŁE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU:

100 - lecie Urzędu Patentowego RP -
Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego -
FORUM REGIONÓW TRÓJMORZA -
X Europejski Kongres Gospodarczy -
Polsko-Amerykański Szczyt Przywództwa: Polska Strefa Inwestycji (Polish-American Leadership Summit: Polish Investment Zone, #PALS -
Dla mediów Kontakt